Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Escort 16 16v -98

900 EUR

Shitet nga: Zan 11 Dhj 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Escort
Kolata e vo dobra sostojba i ima atestiran plin i e 1998 god. ima pominato kilometraza 22874
Leaflet
Në fillim