Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks 2007

2 950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer 5 300 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift 3 100 ЕУР
 REDOSEALKA AZZURRA 500 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 GOD, NA ORIGINALNI 198 000 KM❗

- UVEZENA OD ITALIA 🇮🇹
- PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI
- POTROSUVACKA 4L/100 KM TESTIRANA
- ISPOLNUVA USLOV ZA POCETNIK VOZAC
- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

OPREMA :
- KLIMA ( LADI PERFEKTNO)
- ABS, ESP, SRS SISTEMI
- 6X AIR-BAG
- FABRICKO RADIO CD/MP3, AUX
- 2X ELEKTRICNI PROZORCI
- KOZEN MULTIFUNKCISKI VOLAN SO KOMANDI
- BORD KOMPJUTER
- ISOFIX SEDISTA
- 4 NOVI GUMI
Dragan Dooel
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN 0 ЕУР
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione