Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta 1.4 TDI

0 EUR

Shitet nga: Dijana 19 Qer 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kratovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Ford fiesta 1.4 tdi, 2005 god, elektrika na stakla,centralno, cetiri novi gumi, vtor gazda, napraven kompleten servis, extra sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione