Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta -08 od prv gazda kupena vo MIDA

4 500 EUR

Shitet nga: Игор 28 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Возилото е во одлична состојба. Го купив во МИДА и нема излезено од државата. Има мала потрошувачка.
Игор
075 564 011
Leaflet
Në fillim