Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta benzin plin

3 500 EUR

Shitet nga: Saso 27 Qer 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Ford Fiesta 1.3 2006 Ноември месец
Купена е од МИДА (неувезувана)
102 000 поминати
регистрирана до ноември 2018
Aтестиран Плински уред монтиран Мај месец 2017
Нови гуми Continental.
ABS
Серво Волан
Аir bag за возач
Радио со CD
Централна брава
3 врати,

Leaflet
Në fillim