Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FIESTA

5 200 EUR

Shitet nga: Teodora 21 Gush 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Prodavam FORD FIESTA, 1.4, diesel, siva metalik, so pominati 33 355 km godina na proizvodstvo 2008, redovno servisirana, 5 vrati, elektronski prozori, vozdusni pernicinja, garazirana
Teodora
076446911
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione