Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta 1.4 tdci -08

3 990 EUR

Shitet nga: Beko 27 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Se prodava ili menuva Fiesta 1.4 diesel
Registrirena i e vo odlicna sostojba...
Leaflet
Në fillim