Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta Titanium 1.4 TDCI

7 500 EUR

Shitet nga: Stef Angel 11 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Се продава Ford Fiesta 2011 1.4 TDCI 2011. Малку возана и добро сочувана. Цена 7500 евра фиксна цена и без промени. Може слободно да се види на лице место.
Stef Angel
077661645
Në fillim