Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw FULL -08 AVTOCENTAR

2 950 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
MERCEDES E250 CDI 204ks 6-brzini -10 AVTOCENTAR 17 100 EUR
BMW X3 3.0d 204ks 4x4 reg. FULL -06  AVTOCENTAR 7 200 EUR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
VW TOURAN 2.0 TDI 6-BRZINI FULL -05 AVTOCENTAR 3 900 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
FORD FIESTA 1.4 TDCI 50kw
proizvedena 2008 / 2007god.

> ekstra socuvana <

FULL OPREMA .

* SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 2950euro.
( moze i na rati so mogo lizing )

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
MERCEDES E250 CDI 204ks 6-brzini -10 AVTOCENTAR 17 100 EUR
OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -08  AVTOCENTAR 3 700 EUR
JEEP GRAND CHEROKEE 3.0 CRD 4X4 06god. AVTOCENTAR 8 200 EUR
PEUGEOT PARTNER 1.9 D 51kw KLIMA -07 AVTOCENTAR 2 900 EUR
Në fillim