Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fiesta 1.8 dizel

650 EUR

Shitet nga: Toni 24 Jan 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Kolata e pali vozi registrirana c godina . Novi gumi napraven servis nisto ne i fali poveke informacii na tel br 078802215
Leaflet
Në fillim