Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS ITNO -02

Shitet nga: blazo 27 Nën 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
IITNO PRODAVAM FORD FOCUS TDDI 1.8 90 KS 2002 GOD CELOSNO SERVISIRAN PRED 2000 KILOMETRI NEMA VLOZUVAJNE PO NEGO NITU DENAR DOJDETE I VIDETEGO
Leaflet
Në fillim