Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS 1.6 PLIN

0 EUR

Shitet nga: Mile 02 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Voziloto e tedovno servisirano smeneto ulje site filtri.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione