Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66 KW 90 KS

4 400 EUR

Shitet nga: Viktor 16 Sht 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
se prodava ford focus 1.6 tdci
najdobriot motor so 66kw i 90 ks
2006 god.
najgolemo nivo na oprema (nema sto nema)
cenata ne e fiksna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione