Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS 1.8tdci 01 EKSTRA CENA

2 100 EUR

2 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: marvin 08 Sht 20:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
.Voziloto e vo ekstra sostojba ,napraven servis ,novi gumi ,klima,motorot bresprekorno raboti i realna km.mnogo economicna.
marvin
KLIMATIZER NEO 18 i paneli 1.5kv 0 EUR
Stan od 56m2 vo centar na Ohrid so parking 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione