Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Focus

1 111 EUR

2 380 MKD / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Elmi 11 Gush 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 2 380 MKD / muaj

From
Advertiser
Viti
2005
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
110 000 - 119 999
Karburanti
Naftë
Targa
Maqedonase
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kumanovë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford focus
Diesel 2.0
So defekt na Motor.
Leaflet
Në fillim