Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS 1.4 PLIN 40000KM EXTRA

7 900 EUR

Shitet nga: GORAN 21 Gush 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
FORD FOCUS 1.4 ATESTIRAN PLIN 40000KM GLANC NOV MOZE ZAMENA ZA POMALO VOZILO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione