Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD FOCUS -13

12 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: „СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ 11 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Се продава FORD FOCUS 2013 година.
Мотор- 2.0 дизел 103кw
Автоматски менувач
Високо ниво на опременост
Регистрација до 24.04.2016
„СТАР МОТОРС“ ДООЕЛ СКОПЈЕ
076/ 33 66 55
Leaflet
Në fillim