Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Focus 1.8 TDCI 116 KS

0 EUR

Shitet nga: Ford 20 Maj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford Focus 1.8 TDCI 116 ks 2006 godina uvezen od Germanija,registstirana,so kompletna oprema.
Kolata e vo TOP sostojba socuvana ekstra.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione