Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Focus -02 sportski model

1 800 EUR

Shitet nga: blaze 10 Shk 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Sportski model vo odlicna sostojba i registriran do 15.01.2016
Leaflet
Në fillim