Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Focus 1.8 Tddi

2 200 EUR

Shitet nga: Ford 22 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Se prodava Ford Focus 1.8 TDDI Ful oprema, redovno servisirana, vo odlicna sostojba Registrirana do 04/2020
Leaflet
Në fillim