Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Focus 1.8 TDDI 66ks full oprema -00

2 800 EUR

Shitet nga: Гоце 11 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Форд Фокус 1.8 TDDI, со фул опрема:
Клима, Серво волан, ABS кочници, 4 airbags, фабричко радио со команди на волан, Озвучување, Централно заклучување, Електрика на стакло, SRS систем за стабилност, ЕL ретровизори, 5 нови гуми.
Регистрирана до : 21.11.2016 година.
тел: 075 551 055
Цена: 2800 евра ( јавете се за можен договор )
Гоце
075 551 055
Leaflet
Në fillim