Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Fusion -06 Prv sopstvenik

0 EUR

Shitet nga: mustafa 08 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Se prodava ford fusion vo odlicna sostojba kupena od mi-da motors. So klima, atestiran plin, novi zimski gumi, ne e udiran, redovno servisiran.
mustafa
078264741
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione