Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Galaxy -00

2 900 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Gokhan 29 Gush 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
2000 model 6×1sedista so mk tablici so registracija godina vireme do 14 06 2018 So godisni tehnicki prgledi so klima nov akumulator novi gumu
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione