Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD GALAXY 1.9 TDI 7 SEDISTA -05 AVTOCENTAR

3 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
VW POLO 1.4 TDI 51kw FULL -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
ALFA 147 1.6 88kw REG. FULL-07 AVTOCENTAR 2 600 EUR
BMW 118d 105kw FACELIFT 6-brz -10 AVTOCENTAR 6 100 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 103kw 6-brzini -04 AVTOCENTAR 3 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
FORD GALAXY 1.9 TDI 85kw
( 7- sedista ) AVTOMATIK
proizvedeno 2005 / 2004god. FACELIFT

> VO EKSTRA SOSTOJBA <

FULL OPREMA :

- KLIMATRONIK
- KOZEN ENTERIER
- GREACI NA SEDISTA
- TEMPOMAT
- SENZORI ZA PARKING
- BORD. KOMPIJUTER
- EL. PAKET
- ESP , ABS , AIR. BAG
- HALOGENKI
- ALU. BANDASI I MN. DR.

* REG. + ZEL. KARTON DO 25. 12. 2019god. *

cena : 3500euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
BMW 320d 120kw 6-brzini -06 AVTOCENTAR 5 400 EUR
TOYOTA RAV4 2.0 D4D 115ks 4x4 -06 AVTOCENTAR 5 200 EUR
FORD C-MAX 1.6 TDCI 80kw FULL -04  AVTOCENTAR 2 600 EUR
AUDI A4 2.0 TDI 6-brzini REG -06 AVTOCENTAR 5 300 EUR
Në fillim