Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Galaxy

2 700 EUR

Shitet nga: Blagojce Kostovski 29 Maj 03:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Galaxy
7 седишта
Blagojce Kostovski
072-522-727
Në fillim