Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD KA 1.3 EFI EXSTRA MODEL KLIMA KOZA VEBASTO-00

1 500 EUR

Shitet nga: mite 10 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Ka
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SERVISIRANA DETALNOSO 4 NOVI GUMI IMA ODLICEN MOTOR SO MNOGU MALA POTROSUVACKA,KAROSERISKI E STAKLO ISTO I VNATRESNO,OD OPREMA POSEDUVA FULL,KLIMA,KOZA,VEBASTO NA DALECINSKO,KOLATA E EXSTRA
Leaflet
Në fillim