Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Ka 1.3i -97

1 100 EUR

Shitet nga: Amer 01 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Ka
Vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim