Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford KA -01

0 EUR

Shitet nga: kola 24 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Ka
Itno se prodava vozilo Ford Ka godina 2001 uvezena od CH ekstra socuvano vozeno od zensko lice za podetalni podatoci za voziloto kontaktirajte na tel. br 071/584-130 cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione