Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god

8 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Prodazba na uvezeni avtomobili 13 Jan 23:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT Doblo 1.3multijet 90 ks. -08  4 500 ЕУР
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks. 2006 God 4 300 ЕУР
CITROEN C3 1.4 HDI 50 kW 2009 god 3 200 ЕУР
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
Kuga
FORD KUGA 2.0 TDCI 136 ks. 2010 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 525 d.F10 204 ks. 2011 g. M-PAKET 14 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2005 GOD 5 500 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks 2006 God 3 999 ЕУР
Në fillim