Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015

11 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dragan Dooel 06 Maj 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dragan Dooel
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS 0 МКД
Peugeot 308 1.6 hdi 109ks 2008 4 150 ЕУР
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Koçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
Kuga
UVEZEN OD ITALIA
PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI
REALNI 150 000 KM SERVISNA ISTORIJA
EKONOMICEN LESEN ZA ODRZUVANJE
MNOGU STEGNATO PODVOZJE, MOTOR,MENJAC,DIZNI,ZAMAEC,TURBINA PERFEKTNI
KAROSERIJA NE UDARANA NE FARBANA ORIGINALNI FAROVI,STAKLA, STOPOVI
PREDNICA STEGNATA BEZ DA TROPNE
POTROSUVACKA 8L/100 KM
NAPOMENA: KOLATA E EDNAKVA NA NOVO VOZILO
PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA
----------------------EURO 6 -------------------
OPREMA❗
DVO ZONSKI KLIMATRONIK ( LADI PERFEKTNO)
BORD KOMPJUTER
TRIKRAK MULTIFUNKCIONALEN VOLAN PODESLIV PO VISOCINA I DLABOCINA
SENZOR ZA DOZD
SENZOR ZA DOLGI SVETLA
4X ELEKTRICNI PROZORCI
ELEKTRICNI RETROVIZORI (SKLOPLIVI NA KOPCE)
SVETLA ZA MAGLA
FABRICNO CD-MP3, RADIO,AUX, USB, BlUETOOTH
17" INCH ALUMINIUMSKI BANDAZI
SKORO NOVI GUMI
ISOFIX SEDISTA
PREDEN I ZADEN NASLON ZA RAKA
CENTRALNO I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
PARKING SENZORI
FABRICNO ZATEMNETI STAKLA
RACEN 6 STEPEN MENUVAC
TEMPLOMAT
STAR /STOP
SERVO
2 KLUCA
Dragan Dooel
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
Nissan Micra 1.4 benzin 90ks 2006 cabrio 3 550 ЕУР
VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008 4 700 ЕУР
BMW 530D 235HP 6 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione