Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD KUGA -08

10 500 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: FORD 12 Nën 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Ford
Modeli
Kuga
SE PRODAVA FORD KUGA 2.0 TDI 136ks 2008 GOD

REDOVEN SERVIS
IZMINATI KILOMETRI: 142,000
GOD. NA PROIZVODSTVO: 2008

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione