Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

4 300 EUR

Shitet nga: Elmas Dje 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
2.2redizajn
Leaflet
Në fillim