Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo -94

600 EUR

Shitet nga: Nikola 04 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Se prodava Ford Mondeo a moze i zamena za drugo vozilo so moja doplata
Leaflet
Në fillim