Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

2 000 EUR

Shitet nga: Stefan Mihajlovski 11 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Ford mondeo karavanka 2.0 2000god benzin plin atest regi do 9ti mesec
Opel omega 95god ne regi 2.0 benzin plin
Kon 032 307 677
078 616 307
Stefan Mihajlovski
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione