Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD MONDEO -93

500 EUR

Shitet nga: Ласте 23 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Продавам Ford Mondeo 1.8
бензин ,1993 година во возна состојба.Има клима,електрика на стакла и ретровизори ,далечинско заклучување.Колата не е регистрирана.
Ласте
075712122
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione