Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD MONDEO 2.0 TDCI

6 500 EUR

Shitet nga: Иван 08 Korr 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
FORD MONDEO 2.0 TDCI 150KS
11/2007 god.
KUPENO VO MIDA MK
175.000 KM
REGISTRIRANO DO 01/2019.
ELEKTRIKA NA PROZORI,KOMANDI NA VOLAN
KLIMA,SONY RADIO/CD,8xAIRBAG
REDOVNO SERVISIRANA
Иван
070 245 240
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione