Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

0 MKD

Shitet nga: Martin 02 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Ford mondeo 1.8 97god 4 novi gumi so full oprema napraven kompleten servis registriran do 09.01.2020 za poveke inforacii na 071570319
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione