Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Monedo 1.8 t.d -00

Shitet nga: Ford 28 Nën 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Ford Mondeo 1.8 t.d karavan 2000 god.
- elektronski stakla
- Klimatronic
- aluminski bandasi
- Regeistrirana do 31.05.2016
Kolata e vo odlicna vozna sostojba ,garazirana , Odlicno soocuvanaa Pali Vozi
Leaflet
Në fillim