Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

Shitet nga: Bledi 22 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Ford mondeo benzin za delovi
Leaflet
Në fillim