Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo 2.0 TDCI Automatic

2 500 EUR

Shitet nga: FORD MONDEO 05 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Se prodava Ford Mondeo 2002 god karavan full oprema + avtomatik. E vo odlicna sostojba vredi da se vidi servisirano so dobri gumi i registracija do 7 mesec 2017
FORD MONDEO
071 85 65 65
Leaflet
Në fillim