Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Mondeo

0 MKD

Shitet nga: ... 19 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
Ford Mondeo 2.0 tdci 2005 godina vo dobra sostojba so istecena registracija
cena 3 200 € moze zamena za pomalo vozilo
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione