Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Scorpio

950 EUR

Shitet nga: Toni 22 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Scorpio
Се продава Ford Scorpio 2,5 turbo diesel во одлична состојба со full опрема. Клима, електрика на прозорци, грејачи на седишта, грејачи на ретровизори, ал. бандаши, нерегистриран.
Leaflet
Në fillim