Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Transit

7 000 EUR

Shitet nga: Meti 26 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Ford
Leaflet
Në fillim