Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ford Transit

15 000 EUR

Shitet nga: Ford Transit 08 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Ford Transit 2.2 Tdi 2004 Mnogu Socuvan
Mercedes Sprinter 2004 Mnogu Socuvan
Citroen Jumper 2.2 2004 Mnogu Socuvan
Ford Transit 2.5 Turbo 1999
Cena Po Dogovor !!!
Ford Transit
070329650
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione