Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda Accord 2.2d

5 000 EUR

Shitet nga: igor 02 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Honda
Modeli
Accord
kolata e donesena od uvoz(Holandia)
mnogu e zacuvana se gleda i na slikite
so novi gumi
so naj ful oprema ima i navigacia
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione