Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda CRX

50 000 MKD

Shitet nga: Alberto 19 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Honda
Modeli
CRX
Motorot e 2009 godina i e mnogo
Alberto
Leaflet
Në fillim