Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HONDA CIVIC 1.4 TNG

1 500 EUR

Shitet nga: Milan 21 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Honda
Modeli
Civic
Продавам HONDA CIVIC 1.4 TNG проузведена 1998 г. со вграден и А-Тестиран плински уред. Регистрирана е до 07,2018. Хондата е во многу добра возна состојба ,има нов акумулатор , добри гуми, електрика на прозори и централно заклучување.троши 8-9 литри плин градска.
Хондата не е увезена од странство - купена е во МК
Цена 1500 евра
Телефон 070-815-700 Милан
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione