Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda Civic 1.4 90ks -98

2 400 EUR

Shitet nga: Daniel 27 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Honda
Modeli
Civic
Kolata e vo odlicna sostoja.Redovno servisirana.Moze da se proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Në fillim