Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda Civic 1.4

0 EUR

Shitet nga: Stefan 08 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Honda
Modeli
Civic
Se prodava Honda Civic redizajn 1.4 99 god so full oprema , klima, plin i dr kupena e vo makpetrol honda makedonija kolata e vo odlicna sostojba . Poveke informacii na tel 070 228 713
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione