Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda HRV 1,6RR off road Sport unikat RR design-01

5 600 EUR

Shitet nga: lozanoli 10 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
HR-V
Se prodava Honda hr-v Breitling Unikat retko GI IMA öd OVA Typ serija ,donesena öd germanija öd prv gazda i e garagirana VO 1A sostojba bez mani ,service nov,so full oprema,RR design,na oh tablicki, potrosna 6l na 100km samo za seriozni trampi so vasa doplata mozi Motor Sport nad 2004 god nad 600ccm
lozanoli
076597285
Leaflet
Në fillim